theconstructo.com

اعمال ماده 23 برای جبران عقب افتادگی فاضلاب شهر خوی

تعداد بازدید : 144 - تاریخ خبر : چهارشنبه 24 دی 1399 - 09:41

نماینده مردم شهری خوی و چایپاره در نطق پیش از دستور 23 دی ماه 99 خواستار اعمال ماده 23 برای تکمیل شبکه فاضلاب شهر خوی شد.

نماینده مردم شهری خوی و چایپاره در نطق پیش از دستور 23 دی ماه 99 خواستار اعمال ماده 23 برای تکمیل شبکه فاضلاب شهر خوی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، عادل نجف زاده در پنجاو نهمین جلسه از مجلس یازدهم در نطق پیش از دستور خود با اشاره به تحریمهای ظالمانه قدرتهای غربی نمایندگی مردم را وظیفه سخت و طاقت فرسا اعلام کرد.

وی با اعلام واژه انقلابی برای مجلس یازدهم این واژه را جهاد و تلاش شبانه روزی در جهت اصلاح امور خواند و خاطر نشان کرد : رفع موانع توسعه و در کنار مردم بودن از اهم کارهای نمایندگی مردم است .

نجف زاده با اشاره به ظرفیتهای شهرستان خوی این شهر را سرآمد شهرهای منطقه عنوان کرد .

نماینده مردم شهری خوی و چایپاره در مجلس با خطاب قرار دادن رئیس مجلس تصریح کرد : فرموده بودید در کنار نمایندگان حوزه های انتخابیه در رفع مشکلات آنها تلاش خواهید کرد علی ایها الحال شهر خوی با 40 درصد عقب افتادگی در حوزه فاضلاب شهری به ویژه شهرک 40 هزار نفری ولیعصر خوی نیازمند اعمال ماده 23 برای جبران این فاجعه عظیم زیست محیطی است .

نجف زاده در بخش دیگری از سخنان خود به جاری بودن 300 میلیون مترمکعب آب جاری در خوی اشاره کرد و خاطر نشان کرد : علیرغم قرار نگرفتن شهرستان خوی در حوزه آبریز دریاچه ارومیه این شهرستان سد ندارد و سد غازان 11 سال است که به داستان تراژدی این شهر تبدیل شده است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان