theconstructo.com

شستشوی بیش از 171 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب در شهرستان خوی

تعداد بازدید : 159 - تاریخ خبر : دوشنبه 29 دی 1399 - 09:20

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از شستشوی بیش از171 کیلومتر شبکه توزیع در راستای حفظ کیفیت آب شرب این شهرستان خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از شستشوی بیش از171 کیلومتر شبکه توزیع در راستای حفظ کیفیت آب شرب این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خوی یداله سلطانی با اعلام این خبر اظهار داشت: در ر استای یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب و مطابق برنامه سالیانه و به منظور پاک سازی خطوط و شبکه های آبرسانی و افزایش کیفی آب آشامیدنی مشترکین، عملیات شستشوی خطوط آبرسانی شهرستان خوی انجام شد

وی تصریح کرد: طی نه ماهه سال جاری عملیات شستشوی 17 هزار و 500 متر خطوط و شبکه های آبرسانی این شهرستان (شهری و روستائی) که شامل شبکه و خطوط آبرسانی می باشد در مناطق و خیابانها و کوچه های مختلف  بصورت جریان آب با فشار لازم از داخل خطوط و خارج نمودن آب از نقاط انتهایی شبکه انجام شد و پس از اتمام عملیات شستشو و پاک سازی و تخلیه ماسه های ته نشین شده مجددا خطوط و شبکه ها در مدار بهره برداری و توزیع قرار گرفت.

سلطانی  افزود: با اجرای عملیات شستشوی شبکه توزیع آب شرب شهرستان خوی بیش از 119 هزار مشترک از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند گردیدند.

 

اخبار مرتبط

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان