theconstructo.com

فرهنگسازی و مدیریت مصرف بهترین راهکار عبور از شرایط کم آبی

تعداد بازدید : 63 - تاریخ خبر : یکشنبه 22 فروردین 1400 - 09:35

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: به یاری خدا با برنامه ریزی و مدیریت مصرف از شرایط کم آبی امسال عبور خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: به یاری خدا با برنامه ریزی و مدیریت مصرف از شرایط کم آبی امسال عبور خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خوی ، یداله سلطانی ضمن اشاره به کاهش بارندگی ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته و بلند مدت گفت: تنها با برنامه ریزی و مدیریت مصرف میتوان از این شرایط عبور کرد.

وی افزود: ضروری است همکاران ما با بررسی نواقص شبکه های آبرسانی و مهندسی مجدد شبکه های مذکور از اتلاف ذخایر موجود و هدر رفت آب جلوگیری نمایند.
مدیرعامل شرکت عنوان کرد: درراستای مدیریت شرایط فعلی؛ تهیه و نصب فشارشکن در مکانهای مورد نیاز، انجام عملیات نشت یابی،عدم استفاده آب شرب در فضای سبز، شناسایی انشعابات پر مصرف،تعویض کنتور معیوب مشترکین ، ورود به اقدامات فرهنگی و فرهنگسازی و همچنین شناسایی انشعابات غیر مجاز از الزامات است.

سلطانی با اشاره به افزایش مصرف آب  در زمان همه گیری شیوع ویروس کرونا گفت: تنها راهکار مدیریت مصرف هم توسط شهروندان و هم از سوی شرکت ضروری می باشد.

وی همچنین اعلام کرد: در راستای مدیریت فشار در شبکه تجهیزات کلیه دستگاههای فشارشکن به روزرسانی شده است .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان