theconstructo.com

اصلاح و توسعه بیش از 15 کیلومتر از شبکه آبرسانی

تعداد بازدید : 58 - تاریخ خبر : یکشنبه 22 فروردین 1400 - 10:28

ارتقا میزان رضایتمندی مشترکان آب شهری و روستایی همواره به عنوان مهمترین و اصلی ترین اهداف این شرکت بوده و خواهد بود.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی اصلاح و نوسازی شبکه های آب رسانی را نقش تعیین کننده‌ای در کاهش پرت آب عنوان کرد و گفت:برهمین اساس اصلاح شبکه های فرسوده توزیع آب از الویت های این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، ابراهیم اصغرنژاد با بیان اینکه رضایت مشترکان در سایه یک سازمان موفق و پویا حاصل می‌شود، افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری ، این شرکت تمام تلاش های خود در راستای ارایه مطلوب خدمات و ارتقای رضایتمندی مشترکان برنامه ریزی کرده است.

وی  گفت: در سال گذشته 15 کیلومتر و 475 متر اصلاح و توسعه شبکه های آب رسانی و خطوط انتقال در شرکت  اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

اصغرنژاد گفت :  تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی برای مشترکان نیاز به اصلاح ، نوسازی و توسعه خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی با لوازم و تجهیزات جدید روز است. وی گفت: در سال گذشته3 کیلومتر و 224 متر از خطوط انتقال اجرا و اصلاح ، 8 کیلومتر و 262 متر  شبکه های جدید آب  توسعه و 5 کیلومتر و 833 متر از شبکه های آبرسانی در شرکت آب و فاضلاب خوی اصلاح گردیده است  .

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت اصلاح و نوسازی شبکه های آب رسانی را نقش تعیین کننده‌ای در کاهش پرت آب بیان عنوان کرد و گفت:برهمین اساس اصلاح شبکه های فرسوده توزیع آب شهرهای تابعه از الویت های این شرکت است.

وی با بیان اینکه تامین آب شرب بهداشتی مهم‌ترین وظیفه ذاتی این شرکت است، اضافه کرد: پایش و کنترل بهداشت آب با هدف کنترل مستمر کیفیت آب شرب در مناطق مختلف سطح شهری و روستائی، مخازن ذخیره و شبکه توزیع توسط پرسنل واحد کیفی شرکت مورد بررسی و نظارت دقیق قرار گرفته تا از ورود هرگونه آلودگی به شبکه توزیع جلوگیری شود و آب شرب بهداشتی در اختیار مشترکان قرار گیرد.

اصغرنژاد خاطرنشان کرد: ارتقا میزان رضایتمندی مشترکان آب شهری و روستایی همواره به عنوان مهمترین و اصلی ترین اهداف این شرکت بوده و خواهد بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان