theconstructo.com

جلوگیری از هدر رفت آب با رفع اتفاق خط انتقال آب در شهر خوی

تعداد بازدید : 73 - تاریخ خبر : یکشنبه 22 فروردین 1400 - 10:56

معاون بهره برداری و توسعه آب  شرکت آب و فاضلاب خوی  از رفع اتفاق خط انتقال آب در کوتاهترین زمان ممکن خبر داد.

معاون بهره برداری و توسعه آب  شرکت آب و فاضلاب خوی  از رفع اتفاق خط انتقال آب در کوتاهترین زمان ممکن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، ابراهیم اصغرنژاد گفت: پیرو گزارش واصله به واحد 122 شرکت آب و فاضلاب خوی  مبنی بر ترکیدگی خط انتقال 300 میلیمتری چدنی و جاری شدن حجم زیادی از آب ، پرونده به واحد اتفاقات ارجاع ، سریعاً اکیپ‌های اتفاقات و تعمیرات به محل مذکور عزیمت و پس از انجام هماهنگی اقدامات لازم  اقدام به حفاری محل مورد نظر با بیل مکانیکی کردند .

اصغرنژادعنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع آبرسانی و خدمات رسانی هرچه مطلوبتر به شهروندان ، این شرکت  اتفاق خط انتقال 300 میلیمتری آب شرب شهر خوی را در کمترین زمان ممکن و بدون قطعی یا افت فشار آب رفع کرد.

 معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت تصریح کرد: این مهم با تلاش و کوشش همکاران بهره برداری و واحد اتفاقات شرکت آب وفاضلاب خوی  انجام شده است.

وی تاکید کرد: در مواقعی که شکستگی رخ می دهد عملا امکان اطلاع رسانی قبلی در خصوص قطعی آب وجود ندارد.علی ایحال وظیفه خود می دانیم از بردباری و متانت اهالی منطقه مذکور قدردانی نماییم.

اصغرنژاد در پایان با بیان اینکه که انجام تعمیرات شبکه در این شهر به روز  می باشد از شهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی 122  شرکت آب و فاضلاب تماس تا نسبت به رفع آن اقدام گردد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان