theconstructo.com

تحقق 150 درصدی واگذاری انشعابات آب شهر ایواوغلی

تعداد بازدید : 93 - تاریخ خبر : سه شنبه 24 فروردین 1400 - 12:14

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی از تحقق 150 درصدی واگذاری انشعابات آب در این شهر خبر داد .

 رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی از تحقق 150 درصدی واگذاری انشعابات آب در این شهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ،محرم زینال زاده گفت :در سال گذشته 33 فقره انشعاب جدید آب واگذار کردیم که بیش از تعهداتمان بود .

وی همچنین تعداد نصب انشعابت آب در همین مدت را نیز 33 فقره اعلام نمود .

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی با اشاره به اهمیت تولید آب برای مشترکان افزود : در طول سال گذشته ،774هزار متر مکعب آب شرب تولید کرده ایم .

زینال زاده اظهار داشت : در راستای کاهش آب بدون درآمد و به ویژه ظاهری آن، تعویض کنتور های خراب یا فرسوده و جایگزینی آن با کنتورهای نو و با قابلیت عملکرد مطلوب است که این موضوع کمک شایانی به شفاف سازی مقادیر مصارف آب می نماید.  که در همین راستا در سال گذشته 7 دستگاه کنتور خراب مشترکین تعویض شد.

وی افزود : مطابق برنامه سالیانه و به منظور پاک سازی خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی و افزایش کیفی آب آشامیدنی مشترکین، عملیات شستشوی خطوط انتقال و شبکه آبرسانی شهر ایواوغلی بطول 8 کیلومتر و 100 متر درسال گذشته انجام شد.

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی در ادامه با اشاره به بهداشت آب افزود :  در راستای تامین سلامت و بهداشت آب در همین مدت  1 هزار و 160 کلیوگرم پودر پرکلرین  برای گند زدایی آب مصرف و 1 هزار و 760 مورد کلر سنجی تا پایان سال 99 در سطح شهر ایواوغلی انجام شده است .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان