theconstructo.com

اجرای طرح شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز در خوی

تعداد بازدید : 127 - تاریخ خبر : پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 - 08:54

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از اجرای طرح جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان خوی خبر داد.


معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از اجرای طرح جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان خوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، جواد ولیزادگان با اشاره به اینکه طرح جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در سطح شهرها و روستاهای شهرستان خوی به صورت مداوم در حال انجام است عنوان کرد: طی سال های گذشته شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز به صورت ویژه در دستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار گرفته است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب در شناسایی و جمع‌آوری تخلفات آب هیچگونه مماشاتی ندارد.

ولیزادگان با اشاره به اینکه هر انشعاب غیرمجاز تا هفت برابر یک انشعاب مجاز مصرف دارد، تصریح کرد: هرگونه نصب انشعاب باید با کسب مجوز و پرداخت حق انشعاب باشد و در غیر این صورت تخلف محسوب می‌شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت اضافه گرد: یکی دیگر از مصادیق تخلفات، استفاده از آب شرب برای کشاورزی و باغداری است و در موارد متعددی مشاهده می‌شود که افرادی بدون در نظر گرفتن شرایط تنش آبی و کمبود آب از شرب براری آبیاری باغات خود استفاده می‌کنند.

ولیزادگان اظهار داشت :در صورت شناسایی انشعاب غیر مجاز به مراجع قضایی معرفی و آب بها و جرایم مربوطه نیز اخذ خولاهد شد.

وی تصریح‌کرد: در واقع کسانی که از طریق انشعابات غیرمجاز به شبکه وصل می‌شوند، علاوه بر نپرداختن هزینه خدمات خود و با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را در معرض خطر آلودگی قرار می‌دهند؛ به همین خاطر موضوع شناسایی انشعابات غیرمجاز با حساسیت ویژه دنبال می‌شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان