theconstructo.com

شناسایی دو فقره انشعاب غیر مجاز در روستای قرخ یاشار خوی

تعداد بازدید : 163 - تاریخ خبر : چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 11:56

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از شناسایی و جمع آوری دو  فقره انشعاب آب غیر مجاز در روستای قرخ یاشار  این شهرستان خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از شناسایی و جمع آوری دو  فقره انشعاب آب غیر مجاز در روستای قرخ یاشار  این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، یداله سلطانی  افزود: انشعاب های غیرمجاز آب تأثیر مستقیم در افت فشار و کاهش کیفی آب آشامیدنی ساکنان روستایی دارد و در این زمینه در شناسایی و جمع آوری انشعاب های غیر مجاز در تلاش هستیم.

وی، شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های غیرمجاز آب و برخورد با متخلفان را در راستای تحقق عدالت اجتماعی اعلام کرد و گفت: کسانی که از طریق انشعابات غیرمجاز از شبکه آب استفاده می‌کنند، علاوه بر نپرداختن هزینه خدمات و تعدی به حقوق مشترکان، زمینه افزایش آب بدون درآمد و آلودگی شبکه به دلیل اتصال غیراستاندارد را باعث می‌شوند
سلطانی افزود: در روزهای اخیر اکیپ‌های شناسایی و قطع انشعاب های غیرمجاز در روستاها اقدام به شناسایی مشترکان پرمصرف کرده و موفق به شناسایی بیش از 20 فقره انشعاب غیرمجاز در سطح روستاهای شهرستان از ابتدای تیرماه سالجاری شده اند .

مدیر عامل شرکت برخورد جدی با پدیده انشعاب‌های غیرمجاز را در رفع بخشی از مشکل کم‌ آبی روستاها موثر دانست و از شهروندان و روستائیان خواست تخلفات مربوط به انشعاب آب را از طریق سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان