theconstructo.com

شستشوی مخزن 10 هزار متر مکعبی شهرک ولیعصر

تعداد بازدید : 132 - تاریخ خبر : یکشنبه 7 آذر 1400 - 09:41

با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، مخزن ذخیره  10 هزار مترمکعبی شهرک ولیعصر (عج) شستشو و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، مخزن ذخیره  10 هزار مترمکعبی شهرک ولیعصر (عج) شستشو و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، رئیس اداره آب و فاضلاب ناحیه 1 ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : طبق برنامه سالیانه معاونت نظارت بر بهره برداری آب شرکت در خصوص ارتقاء سطح کمی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین ، به روز رسانی تاسیسات و مخازن و خارج سازی املاح و ماسه های ته نشین شده و همچنین شستشو و گندزدایی مخازن ذخیره ای در دستور کار قرار گرفت و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته انجام شد.
صادق صمدزاده  ضمن تشریح عملیات شستشوی مخزن ، در این خصوص یاد آور شد : با توجه به اینکه آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم از طریق چاههای موجود در منطقه در  مخزن شهرک  ذخیره و توزیع می گردد  و به لحاظ ماسه دهی اغلب چاهها موجب بروز مشکلاتی در مخازن و خطوط و شبکه های آبرسانی می گردد . لذا در همین رابطه و به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و همچنین پاک سازی مخزن و خطوط آبرسانی ، عملیات شستشو مخزن 10 هزار متر مکعبی  این شهر در دستور کار قرار گرفت .

صمدزاده یاد آور شد : در همین رابطه و به منظور رعایت استانداردهای لازم ، ضمن به روز رسانی تاسیسات و اتصالات موجود در مخزن 10 هزار متر مکعبی بخشی از تجهیزات و اتصالات معیوب نیز تعمیر و یا تعویض شد

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان