theconstructo.com

حفر یک حلقه چاه در روستای چکمه زر شهرستان خوی

تعداد بازدید : 138 - تاریخ خبر : دوشنبه 8 آذر 1400 - 10:29

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از حفاری یک حلقه چاه در مجتمع چکمه زر بخش صفائیه شهرستان خوی خبر داد .

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از حفاری یک حلقه چاه در مجتمع چکمه زر بخش صفائیه شهرستان خوی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، توحید احمدی گفت : مجتمع چمکه زر شامل سه روستای چکمه ژر، بردرش علیا و سفلی است که آب این سه روستا از یک دهنه چشمه تامین می شود .

وی افزود : به دلیل کاهش بارندگیها و خشکسالی دبی چشمه نیز کاهش یافت و جوابگوی نیاز آبی این روستاها نبود .

احمدی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت آبرسانی به مشترکین طرح تامین آب این مجتمع از طریق حفر چاه مورد بررسی قرار گرفت و پروانه حفاری اخذ و حفاری چاه شروع شد .

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت عمق این چاه را 50 متر اعلام کرد و افزود : زمین چاه توسط دهیار روستای چکمه زر به مساحت 225 متر مربع به شرکت آب و فاضلاب اهدا شد.

احمدی افزود عملیات آزمایش پمپاژ این چاه نیز انجام گرفت .

وی با اشاره به سختی تامین آب از نظر کمبود آب شرب ناشی از خشکسالی یادآور شد: این شرکت با تمام توان بی وقفه در تلاش و کوشش برای خدمت رسانی به مردم است و انشاالله با همکاری صادقانه و دلسوزانه شرکت آب و فاضلاب  دیگر ارگان ها و مردم این بحران را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.

گفتنی است مجتمع چکمه زر شامل روستاهای چکمه زر ، بردرش علیا و سفلی با یک هزار 80 نفر جمعیت و 237 مشترک آب در بخش صفائیه شهرستان خوی قرار دارند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان