theconstructo.com

حضور شرکت آب و فاضلاب خوی در بیست و دومین مانور سراسری زلزله

تعداد بازدید : 179 - تاریخ خبر : دوشنبه 8 آذر 1400 - 11:53

بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار آموزش  همزمان با سراسر کشور در مدارس شهر خوی برگزار شد.

بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار آموزش  همزمان با سراسر کشور در مدارس شهر خوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی هدف از برگزاری مانور زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان با این پدیده و اقدام‌های لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و افزود: پناه‌گیری صحیح و تخلیه اضطراری مدرسه ۲ موضوع مهمی است که در این مانور مورد تاکید قرار گرفت.

یداله سلطانی تصریح کرد : با برگزاری این‌گونه مانورها، آمادگی دانش آموزان و آحاد جامعه برای مقابله با حوادث طبیعی ازجمله زلزله افزایش می‌یابد.

وی آموزش دوره‌های امداد و نجات را از راه‌های اصلی برای مقابله با آسیب‌های زلزله عنوان کرد و افزود: هدف شرکت آب و فاضلاب در این مانور تعمیر شیرآلات و لوله هایی که در اثر شکستگی دچار حادثه شده بودند .

مدیرعامل شرکت  با بیان این‌که این مانور به‌صورت نمادین با حضور دستگاه‌های امدادی در مدرسه شهید چمران برگزار شد، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی،‌ مرکز اورژانس ۱۱۵،‌ هلال‌احمر، برق ،گاز و شهرداری ازجمله سازمان‌های حاضر در این برنامه بودند.

سلطانی گفت : در ارزیابی های انجام شده عملکرد شرکت آب و فاضلاب خوی در آیتم های سرعت رسیدن به محل از زمان تماس و انجام عملیات با کیفیت در زمان تعیین شده در حد استانداردهای تعریف شده بود.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان