theconstructo.com

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب به روش فبک

تعداد بازدید : 322 - تاریخ خبر : دوشنبه 27 دی 1400 - 09:40

به همت شرکت آب و فاضلاب و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی  دومین سری از کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب به روش فبک در محل کتابخانه 15 خرداد شهر خوی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت گفت : نمایش های عروسکی تولید شده شرکت با موضوع مدیریت مصرف در این کارگاه به نمایش در آمد و سپس پیرامون موضوعهای این نمایش ها به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

مجید خلخالی با اشاره به ویژگیهای آموزشی فبک (فکرپروری برای کودکان ) تصریح کرد: در این روش چون حضور و مشارکت پررنگ کودکان وجود دارد و خودشان بطور مستقیم در بحث شرکت می کنند در درک واقعیت ها اثر مستقیم دارد .

وی خاطر نشان کرد : کلاسهای فبک  این فرصت را به کودکان  می دهد که آرای خود را با دیگران در میان بگذارند، گوش کردن را یاد بگیرند، آزادی بیان و با هم فکر کردن را تجربه کنند، به رشد ذهنی خود کمک کنند، شیوه تفکر انتقادی را تمرین کنند، درک خود را عمیق تر کنند، به پیامدهای عقایدشان خوب فکر کنند، پیشداوری هایشان را در مورد خود بشناسند و مزایای بالقوه رویکردهای مختلف به یک موضوع را دریابند.

خلخالی افزود : کارگاههای آموزشی مدیریت مصرف آب با موضوعات و روشهای مختلف از آبان امسال با همکاری اداره کتابخانه های عمومی خوی آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان