theconstructo.com

جلوگیری از هدر رفت آب با رفع اتفاق شبکه آبرسانی روستای زاویه حسن خان خوی

تعداد بازدید : 99 - تاریخ خبر : پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401 - 10:08

رئیس اداره آب و فاضلاب فیرورق   از رفع اتفاق شبکه آبرسانی روستای زاویه حسن خان بخش فیرورق در کوتاهترین زمان ممکن خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، محمد بشارت خواه  گفت: پیرو گزارش واصله به واحد 122 شرکت آب و فاضلاب خوی  مبنی بر ترکیدگی شبکه آبرسانی  و جاری شدن حجم زیادی از آب ، پرونده به واحد اتفاقات ارجاع ، سریعاً اکیپ‌های اتفاقات و تعمیرات به محل مذکور عزیمت و پس از انجام هماهنگی اقدامات لازم  اقدام به حفاری محل مورد نظر کردند .

بشارت خواه عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع آبرسانی و خدمات رسانی هرچه مطلوبتر به شهروندان ، این اداره اتفاق شبکه  آب شرب شهر خوی را در کمترین زمان ممکن و بدون قطعی یا افت فشار آب رفع کرد.

رئیس اداره آب و فاضلاب فیرورق تصریح کرد: این مهم با تلاش و کوشش همکاران واحد اتفاقات اداره آب و فاضلاب فیرورق  انجام شد.

وی تاکید کرد: در مواقعی که شکستگی رخ می دهد عملا امکان اطلاع رسانی قبلی در خصوص قطعی آب وجود ندارد.علی ایحال وظیفه خود می دانیم از بردباری و متانت اهالی منطقه مذکور قدردانی نماییم.

بشارت خواه در پایان با بیان اینکه که انجام تعمیرات شبکه در این شهر به روز  می باشد از شهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی 122  شرکت آب و فاضلاب تماس تا نسبت به رفع آن اقدام گردد.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان